Kaip tai veikia?

Technologija

Sugavimas

Tekstilė apdorota Livinguard technologija turi apytiksliai 24 milijardus įkrovų vienam kvadratiniam centimetrui. Teigiamu krūviu įkrautos kaukės tekstilės sugauna neigiamai įkrautas bakterijas ir virusus. Susilietę mikrobai prilimpa prie tekstilės. Šis žingsnis vadinamas sugavimu arba „adsorbcija“.

Sunaikinimas

Teigiamai įkrautas „magnetas“ yra galingesnis už neigiamai įkrauta mikrobų krūvį. Mikrobai pasiduoda ir sprogsta. Sutrinka bakterijų ir mielinių ląstelių sienelės bei viruso baltymų kapsidai arba vokeliai. Virusas tampa nebekenksmingas, viruso liekanos išteka ir suyra.

Pakartojimas

Sunaikinus, mikrobas praranda savo krūvį ir nukrenta arba gali būti nuplautas. Kai atsilaisvina viruso užimta vieta, ji atgauna savo krūvį. Medžiaga tęsia savo darbą su šia technologija.

Įrodytas antivirusinis ir antibakterinis poveikis

„Livinguard“ audinio veiksmingumas prieš SARS-CoV-2 virusą (COVID-19) įrodytas atliekant tyrimus „RWTH Aachen University“ ir „Free University of Berlin“ universitetuose. Dėl „Livinguard“ virusų sunaikinimo technologijos, kaukė apsaugo efektyviai ir yra pigesnė ir ekologiškesnė, nes dėvėjimo laikotarpis yra ilgesnis nei kitų daugkartinių kaukių ir ženkliai sumažina vienkartinių kaukių panaudojimą.

Viruso tipasBandymo įstaigaVeiksmingumas
SARS-CoV-2Freie universität Berlin, Vokietija99, 99%
HCOV-229EUniversity of Arizona, JAV99, 5%
Gripo virusas AFederal Office for Civil Protection FOCP, Šveicarija>99, 99%
Geltonoji karštligėFederal Office for Civil Protection FOCP, Šveicarija>99, 99%
Bakteriofagas MS2BTS, Mumbajus, Indija>99, 99%

Apie „Livinguard“

„Livinguard Technologies AG“ yra higienos technologijų įmonė, kurianti technologijas, kurios suteikia tekstilei ir kitoms medžiagoms dezinfekuojančių, antivirusinių savybių. „Livinguard“ sukūrė patvarią, saugią ir nepriklausomai ištirtą antivirusinę ir antimikrobinę technologiją, kuri naikina virusus ir bakterijas, įskaitant SARS-CoV-2, virusą, sukeliantį COVID-19. Įmonės būstinė yra Zuge, laboratorijos yra Gamse, Šveicarijoje. „Livinguard“ taip pat vykdo veiklą JAV, Indijoje, Singapūre, Vokietijoje, Japonijoje ir Pietų Afrikoje.

„Livinguard“ technologija suteikia tekstilės gaminiams ir kitoms medžiagoms savaimines dezinfekavimo savybes, taip užtikrinant apsaugą nuo bakterijų ir virusų bei gerina higieną ir suteikia komforto jausmą. Tekstilė, apdorota „Livinguard“ patentuota technologija, mikroorganizmus naikina nuolat.

Neseniai mokslininkai iš Vokietijos universitetų „Freie Universität“ ir „ITA RWTH Aachen“ patvirtino, kad „Livinguard“ savaime dezinfekuojanti technologija gali sunaikinti naująjį koronavirusą. Šis bandymas buvo atliktas Europos Sąjungos remiamo sveikatos projekto „ViruShield“ su tikslu atrasti alternatyvias veido kaukių filtravimo medžiagas.

Panašiai ir Arizonos universiteto (JAV) Aplinkos mokslų katedros mokslininkai atliko tyrimus su audiniais apdorotais su „Livinguard“ technologija ir patvirtino, kad ši technologija visam laikui deaktyvuoja daugiau kaip 99,9% žmogaus koronaviruso.